LayoutStudio (7.x-1.6) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Header
nl: Kop

en: Footer
nl: Voet

en: Navigation
nl: Navigatie

en: Primary
nl: Primair

en: Select Layout
nl: Lay-out selecteren

en: Main menu
nl: Hoofdmenu

en: Page top
nl: Bovenkant pagina

en: Page bottom
nl: Onderkant pagina

en: Secondary menu
nl: Secundair menu

en: Highlighted
nl: Geaccentueerd
