LayoutStudio (7.x-1.4) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Home
tr: Anasayfa

en: Help
tr: Yardım

en: Header
tr: Üst bilgi

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: Navigation
tr: Gezinti

en: Primary
tr: Birincil

en: Page top
tr: Sayfa başı

en: Page bottom
tr: Sayfanın altı

en: Highlighted
tr: Vurgulanmış
