LayoutStudio Extras (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Pages
af: Bladsye

en: delete
af: verwyder

en: Submit
af: Stuur

en: Operations
af: Aksies

en: Weight
af: Gewig

en: Name
af: Naam

en: edit
af: redigeer

en: Path to custom logo
af: Pad na alternatiewe logo
