LayoutStudio Extras (7.x-1.0) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Pages
am: ገፆች

en: delete
am: ሰርዝ

en: Submit
am: አስገባ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Weight
am: ክብደት

en: Name
am: ስም

en: edit
am: አስተካክል

en: Path to custom logo
am: ወደ ብጁ አርማ የሚወስደው ዱካ
