LayoutStudio Extras (7.x-1.0) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Pages
bn: পৃষ্ঠাসমূহ

en: delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Weight
bn: ভর

en: Name
bn: নাম

en: edit
bn: সম্পাদন
