LayoutStudio Extras (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Pages
ca: Pàgines

en: delete
ca: suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Operations
ca: Operacions

en: Weight
ca: Pes

en: Name
ca: Nom

en: edit
ca: edita

en: Layout
ca: Disposició

en: Copyright
ca: Drets de còpia

en: Path to custom logo
ca: Camí al logotip personalitzat

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
ca: Especifiqueu pàgines utilitzant els seus camins. Introduïu un camí per línia. El caràcter '*' és un comodí. Camins d'exemple en són %blog per a la pàgina del bloc i %blog-wildcard per cada bloc personal. %front és la portada.

en: The logo could not be uploaded.
ca: No es pot carregar el logotip.
