LayoutStudio Extras (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Pages
da: Sider

en: delete
da: slet

en: Submit
da: Indsend

en: Operations
da: Handlinger

en: Weight
da: Vægt

en: Name
da: Navn

en: edit
da: redigér

en: Credit
da: Kredit

en: Path to custom logo
da: Sti til logo

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
da: Angiv sider ved at bruge deres stier. Indtast én sti pr. linje. '*'-tegnet er joker. Eksempler på stier er %blog for blogsiden og %blog-wildcard for alle personlige blogs. %front er forsiden.

en: The logo could not be uploaded.
da: Logoet kan ikke uploades.
