LayoutStudio Extras (7.x-1.0) - en to dz translation catalogue (8 entries)

en: Pages
dz: ཤོག་ལེབ་ཚུ།

en: delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Name
dz: མིང་།

en: edit
dz: ཞུན་དག

en: Path to custom logo
dz: སྲོལ་སྒྲིག་ལས་རྟགས་ལུ་འགྲུལ་ལམ།
