LayoutStudio Extras (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Pages
el: Σελίδες

en: delete
el: διαγραφή

en: Submit
el: Υποβολή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Weight
el: Βάρος

en: Name
el: Όνομα

en: edit
el: επεξεργασία

en: Layout
el: Εμφάνιση

en: Path to custom logo
el: Διαδρομή αρχείου για το προσαρμοσμένο λογότυπο

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
el: Καθορίστε τις σελίδες χρησιμοποιώντας τη διαδρομή τους. Εισάγετε μία διαδρομή σε κάθε γραμμή. Ο χαρακτήρας '*' είναι μπαλαντέρ. Παραδείγματα διαδρομών είναι %blog για τη σελίδα των ιστολογίων και %blog-wildcard για κάθε προσωπικό ιστολόγιο. %front είναι η αρχική σελίδα.

en: The logo could not be uploaded.
el: Το λογότυπο δεν μπόρεσε να αποσταλεί.
