LayoutStudio Extras (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Pages
eo: Paĝoj

en: delete
eo: forigu

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Operations
eo: Operacioj

en: Weight
eo: Pezo

en: Name
eo: Nomo

en: edit
eo: redakti

en: Path to custom logo
eo: Vojo al propra emblemo
