LayoutStudio Extras (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Pages
is: Síður

en: delete
is: strika

en: Submit
is: Lat inn

en: Operations
is: Atgerðir

en: Weight
is: Vekt

en: Name
is: Navn

en: edit
is: broyt

en: Path to custom logo
is: Leið til tillagað búmerki
