LayoutStudio Extras (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Pages
hr: Stranice

en: delete
hr: ukloni

en: Submit
hr: Pošalji

en: Operations
hr: Operacije

en: Weight
hr: Težina

en: Name
hr: Naziv

en: edit
hr: uredi

en: Path to custom logo
hr: Putanja do proizvoljnog loga.

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
hr: Odredite stranice koristeći njihove putanje. Unesite jednu putanju po redu. Znak '*' služi kao nadomjestak. Primjeri putanja su %blog za blog stranicu i %blog-nadomjestak za svaki osobni blog. %front je za naslovnicu.

en: The logo could not be uploaded.
hr: Logo nije mogao biti otpremljen.
