LayoutStudio Extras (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Pages
hu: Oldalak

en: delete
hu: törlés

en: Submit
hu: Beküldés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Weight
hu: Súly

en: Name
hu: Név

en: edit
hu: szerkesztés

en: Layout
hu: Elrendezés

en: Credit
hu: Hitel

en: Copyright
hu: Szerzői jog

en: Path to custom logo
hu: Saját logó elérési útvonala

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
hu: Soronként egy Drupal elérési útvonalat kell megadni. A „*” használható speciális helyettesítőként. Példák: „%blog” a blogok főoldalához és „%blog-wildcard” a személyes blogok főoldalaihoz. „%front” a címlapot jelenti.

en: The logo could not be uploaded.
hu: A logót nem lehetett feltölteni.

en: Sub-theme information
hu: Alsmink információ
