LayoutStudio Extras (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Pages
ka: გვერდები

en: delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Weight
ka: წონა

en: Name
ka: სახელი

en: edit
ka: რედაქტირება
