LayoutStudio Extras (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Pages
kk: Беттер

en: delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Operations
kk: Операциялар

en: Weight
kk: Салмағы

en: Name
kk: Аты

en: edit
kk: түзету

en: Path to custom logo
kk: Логотипке жететін жол
