LayoutStudio Extras (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Pages
mn: Хуудаснууд

en: delete
mn: устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Weight
mn: Жин

en: Name
mn: Нэр

en: edit
mn: засварлах
