LayoutStudio Extras (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Pages
my: စာမျက်နှာများ

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Weight
my: အစဉ်

en: Name
my: အမည်

en: edit
my: ပြင်ရန်
