LayoutStudio Extras (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Pages
ne: पृष्ठ

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Weight
ne: वजन

en: Name
ne: नाम

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्
