LayoutStudio Extras (7.x-1.0) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Pages
os: Фæрстæ

en: delete
os: схаф

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Weight
os: Уæз

en: Name
os: Ном
