LayoutStudio Extras (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Pages
ro: Pagini

en: delete
ro: șterge

en: Submit
ro: Trimite

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Weight
ro: Greutate

en: Name
ro: Nume

en: edit
ro: modifică

en: Layout
ro: Prezentare

en: Path to custom logo
ro: Calea către logo-ul personal

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
ro: Se specifică paginile folosind căile lor. Se introduce o cale per linie. Caracterul '*' este universal. Căi de exemplificare sunt %blog pentru pagina blog şi %blog-wildcard pentru fiecare blog personal. %front este prima pagină.

en: The logo could not be uploaded.
ro: Logo-ul nu a putut fi încărcat.
