LayoutStudio Extras (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Pages
sk: Stránky

en: delete
sk: odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Operations
sk: Operácie

en: Weight
sk: Váha

en: Name
sk: Názov

en: edit
sk: upraviť

en: Layout
sk: Rozloženie

en: Credit
sk: Kredit

en: Path to custom logo
sk: Cesta k voliteľnému logu

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
sk: Určte stránky použitím ich ciest. Vložte jednu cestu na riadok. Znak '*' je zástupný znak. Ukážkové cesty sú %blog pre stránku bloku a %blog-wildcard pre každý osobný blog. %front je hlavná stránka.

en: The logo could not be uploaded.
sk: Logo nemôže byť nahrané.
