LayoutStudio Extras (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Pages
sl: Strani

en: delete
sl: izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Operations
sl: Operacije

en: Weight
sl: Teža

en: Name
sl: Ime

en: edit
sl: uredi

en: Layout
sl: Postavitev

en: Path to custom logo
sl: Pot do svojega logotipa
