LayoutStudio Extras (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Pages
sq: Faqet

en: delete
sq: fshij

en: Submit
sq: Dërgo

en: Operations
sq: Operacionet

en: Weight
sq: Pesha

en: Name
sq: Emri

en: edit
sq: ndrysho

en: Path to custom logo
sq: Pozicioni i logo-s së personalizuar
