LayoutStudio Extras (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Pages
ta: பக்கங்கள்

en: delete
ta: அழி

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Weight
ta: எடை

en: Name
ta: பெயர்

en: edit
ta: மாற்று

en: Copyright
ta: பதிப்புரிமை

en: Path to custom logo
ta: விருப்பிற்கேற்ற இலட்சினைக்கான பாதை

en: The logo could not be uploaded.
ta: சின்னத்தை தரவேற்ற இயலவில்லை.
