LayoutStudio Extras (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Pages
ug: بەت

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Submit
ug: يوللاش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Name
ug: ئىسىم
