LayoutStudio Extras (7.x-1.1) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Pages
ast: Páxines

en: delete
ast: desaniciar

en: Submit
ast: Unviar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Weight
ast: Pesu

en: Name
ast: Nome

en: edit
ast: editar
