LayoutStudio Extras (7.x-1.1) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Pages
bg: Страници

en: delete
bg: изтрий

en: Submit
bg: Запис

en: Operations
bg: Действия

en: Weight
bg: Тегло

en: Name
bg: Име

en: edit
bg: редактирай

en: Path to custom logo
bg: Път към потрбителско лого
