LayoutStudio Extras (7.x-1.1) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Pages
bs: Stranice

en: delete
bs: obriši

en: Operations
bs: Operacije

en: Weight
bs: Težina

en: Name
bs: Ime

en: edit
bs: izmijeni
