LayoutStudio Extras (7.x-1.1) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Pages
cy: Tudalennau

en: delete
cy: dileu

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Weight
cy: Pwysau

en: Name
cy: Enw

en: edit
cy: golygu

en: Credit
cy: Credyd

en: Path to custom logo
cy: Llwybr at logo addasedig
