LayoutStudio Extras (7.x-1.1) - en to de translation catalogue (13 entries)

en: Pages
de: Seiten

en: delete
de: Löschen

en: Submit
de: Absenden

en: Operations
de: Aktionen

en: Weight
de: Gewichtung

en: edit
de: Bearbeiten

en: Credit
de: Haben

en: Copyright
de: Urheberrecht

en: Path to custom logo
de: Pfad zum eigenen Logo

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
de: Geben Sie Seiten an, indem Sie deren Pfade angeben, ein Pfad pro Zeile. Das Zeichen ‚*’ ist ein Platzhalter. Beispiele für Pfade sind %blog für die Blog-Seite und %blog-wildcard für jeden persönlichen Blog. %front ist die Startseite.

en: The logo could not be uploaded.
de: Das Logo konnte nicht hochgeladen wereden

en: All rights reserved.
de: Alle Rechte vorbehalten.

en: Copyright &copy; !copyright_date !name. @message
de: Urheberrecht &copy; !copyright_date !name. @message
