LayoutStudio Extras (7.x-1.1) - en to es translation catalogue (12 entries)

en: Pages
es: Páginas

en: delete
es: eliminar

en: Submit
es: Enviar

en: Operations
es: Operaciones

en: Weight
es: Peso

en: Name
es: Nombre

en: edit
es: editar

en: Layout
es: Diseño

en: Credit
es: Crédito

en: Path to custom logo
es: Ruta al logo personalizado

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
es: Especificar páginas usando sus rutas. Escriba una ruta por línea. El carácter '*' se usa como comodín. Ejemplos de rutas son %blog para la página de blog y %blog-wildcard  para cada blog personal. %front es la página principal.

en: The logo could not be uploaded.
es: No se pudo subir el logo al servidor.
