LayoutStudio Extras (7.x-1.1) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Pages
et: Lehed

en: delete
et: kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Operations
et: Toimingud

en: Weight
et: Kaal

en: Name
et: Nimi

en: edit
et: muuda

en: Layout
et: Paigutus

en: Credit
et: Kreedit

en: Path to custom logo
et: Kohandatud logo asukoht

en: The logo could not be uploaded.
et: Logo ei olnud võimalik üles laadida.
