LayoutStudio Extras (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Pages
fi: Sivut

en: delete
fi: poista

en: Submit
fi: Lähetä

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Weight
fi: Paino

en: Name
fi: Nimi

en: edit
fi: muokkaa

en: Layout
fi: Ulkoasu

en: Copyright
fi: Tekijänoikeus

en: Path to custom logo
fi: Oman logon polku

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
fi: Määrittele sivut käyttäen niiden polkuja. Syötä yksi riviä kohti. Merkki '*' toimii villinä korttina. Esimerkkeinä %blog blogeille tai %blog-villikortti jokaiselle henkilökohtaiselle blogille. %front on etusivu.

en: The logo could not be uploaded.
fi: Logon lataaminen epäonnistui.
