LayoutStudio Extras (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Pages
gl: Páxinas

en: delete
gl: eliminar

en: Submit
gl: Enviar

en: Operations
gl: Operacións

en: Weight
gl: Peso

en: Name
gl: Nome

en: edit
gl: editar

en: Layout
gl: Disposición

en: Path to custom logo
gl: Ruta ao logotipo personalizado

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
gl: Especificar páxinas usando a súas rutas. Escriba unha ruta por liña. O carácter '*' úsase como comodín. Exemplos de rutas son %blog para a páxina de blog e %blog-wildcard  para cada blog persoal. %front é a páxina principal.

en: The logo could not be uploaded.
gl: O logo non se puido subir.
