LayoutStudio Extras (7.x-1.1) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Pages
gu: પૃષ્ઠો

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Name
gu: નામ

en: edit
gu: સંપાદિત કરો
