LayoutStudio Extras (7.x-1.1) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Pages
he: עמודים

en: delete
he: מחיקה

en: Submit
he: שלח

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Weight
he: משקל

en: Name
he: שם

en: edit
he: עריכה

en: Layout
he: פריסה

en: Copyright
he: זכויות יוצרים

en: Path to custom logo
he: נתיב לקובץ לוגו מותאם

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
he: ציינו עמודים תוך שימוש בנתיבים שלהם. הכניסו נתיב אחד בכל שורה. התו '*' הוא תו חופשי (wildcard). דוגמא לנתיבים הם למשל %blog  לעמוד הבלוג ו %blog-wildcard עבור בלוג אישי כלשהו. %front  הוא עבור הדף הראשי.
