LayoutStudio Extras (7.x-1.1) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Pages
hi: पृष्ठ

en: delete
hi: मिटाएँ

en: Submit
hi: जमा करें

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Weight
hi: मान

en: Name
hi: नाम

en: edit
hi: संपादन करें

en: Layout
hi: ख़ाका

en: Copyright
hi: कॉपीराइट
