LayoutStudio Extras (7.x-1.1) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Pages
hy: Էջեր

en: delete
hy: հեռացնել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Name
hy: Անուն

en: edit
hy: խմբագրել
