LayoutStudio Extras (7.x-1.1) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: Pages
ja: ページ

en: delete
ja: 削除

en: Submit
ja: 送信

en: Operations
ja: 操作

en: Weight
ja: ウェイト

en: Name
ja: 名前

en: edit
ja: 編集

en: Layout
ja: レイアウト

en: Credit
ja: 現金

en: Copyright
ja: 著作権

en: Path to custom logo
ja: カスタムロゴへのパス

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
ja: １行に１ベージとして、パスを入力してください。 <b>*</b> はワイルドカードとして使えます。 例えばブログページのパスを指定するには <b>%blog</b>、ユーザー別のブログは <b>%blog-wildcard</b> と入力してください。 また、フロントページを指定するには <b>%front</b> と入力してください。

en: The logo could not be uploaded.
ja: ロゴがアップデートできませんでした。
