LayoutStudio Extras (7.x-1.1) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Pages
ku: پەڕەکان

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Submit
ku: بنێرە

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Weight
ku: سەنگ

en: Name
ku: ناو

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Path to custom logo
ku: ڕێرەو بۆ لۆگۆی راسپێردراو

en: The logo could not be uploaded.
ku: لۆگۆ نەتوانرا باربکرێت.
