LayoutStudio Extras (7.x-1.1) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Pages
lv: Lapas

en: delete
lv: dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Operations
lv: Darbības

en: Weight
lv: Svars

en: Name
lv: Nosaukums

en: edit
lv: labot

en: Layout
lv: Izkārtojums

en: Copyright
lv: Autortiesības

en: Path to custom logo
lv: Ceļš uz pielāgotu logotipu
