LayoutStudio Extras (7.x-1.1) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Pages
ml: താളുകള്‍

en: delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Submit
ml: സമര്‍പ്പിക്കു

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Name
ml: പേര്

en: edit
ml: തിരുത്തുക
