LayoutStudio Extras (7.x-1.1) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Pages
mr: पाने

en: delete
mr: मिटवा

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Operations
mr: कृती

en: Weight
mr: मुल्य

en: Name
mr: नाव

en: edit
mr: संपादन

en: Layout
mr: मांडणी
