LayoutStudio Extras (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Pages
nl: Pagina's

en: delete
nl: verwijderen

en: Submit
nl: Indienen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Weight
nl: Gewicht

en: Name
nl: Naam

en: edit
nl: bewerken

en: Layout
nl: Lay-out

en: Path to custom logo
nl: Pad naar eigen logo

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
nl: Specificeer pagina's door hun paden te gebruiken. Gebruik één regel per pad. Gebruik eventueel '*' als jokerteken. Voorbeeldpaden zijn %blog voor de blog pagina en %blog-* voor iedere persoonlijke blog. %front is de voorpagina.

en: The logo could not be uploaded.
nl: Het logo kon niet worden geüpload.
