LayoutStudio Extras (7.x-1.1) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Pages
nn: Sider

en: delete
nn: slett

en: Submit
nn: Legg inn

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Weight
nn: Vekt

en: Name
nn: Namn

en: edit
nn: endre

en: Credit
nn: Kreditt
