LayoutStudio Extras (7.x-1.1) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Pages
oc: Paginas

en: delete
oc: suprimir

en: Submit
oc: Sometre

en: Operations
oc: Accions

en: Weight
oc: Pes

en: Name
oc: Nom

en: edit
oc: modificar

en: Layout
oc: Afichatge

en: Credit
oc: Crèdit

en: Path to custom logo
oc: Camin cap a lo lògo personalizat

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
oc: Especificar las paginas en utilizant lors camins. Sasir un camin per linha. Lo caractèr «*» es un caractèr de remplaçament (tanben appelé joker o wildcard). Exemples de camins : %blog per la pagina du blog e %blog-wildcard per totes los blogs personals. %front representa la pagina d’accueil.

en: The logo could not be uploaded.
oc: Se pòt pas cargar lo lògo.
