LayoutStudio Extras (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Pages
pl: Strony

en: delete
pl: usuń

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Operations
pl: Operacje

en: Weight
pl: Waga

en: Name
pl: Nazwa

en: edit
pl: edytuj

en: Layout
pl: Układ

en: Copyright
pl: Prawa autorskie

en: Path to custom logo
pl: Ścieżka do własnego logo

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
pl: W kolejnych liniach należy wskazać ścieżki do stron, których ma dotyczyć wybrane zawężenie wyświetlania. Znak '*' zastępuje dowolną ilość innych znaków. Przykładowo %blog oznacza stronę pod adresem blog a %blog-wildcard oznacza wszystkie strony z blogami użytkowników. %front oznacza stronę główną.

en: The logo could not be uploaded.
pl: Logo nie mogło być wysłane.
