LayoutStudio Extras (7.x-1.1) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Pages
si: පිටු

en: delete
si: මකාදැමීම

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Name
si: නම

en: edit
si: සංස්‌කරණය
