LayoutStudio Extras (7.x-1.1) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Pages
ar: الصفحات

en: delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إضافة

en: Operations
ar: عمليات

en: Weight
ar: الوزن

en: Name
ar: الاسم

en: edit
ar: تحرير

en: Layout
ar: التنسيق

en: Copyright
ar: جميع الحقوق محفوظة

en: Path to custom logo
ar: مسار الشعار الطيع

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
ar: حدد الصفحات باستخدام المسارات الخاصة بها، أدخل مسار واحد في كل سطر. العلامة '*' تحل محل أي سلسلة حرفية. مثلاً %blog لمسار المدونة و %blog-wildcard لأي مدونة شخصية. %front هي الصفحة الرئيسية.

en: The logo could not be uploaded.
ar: تعذر رفع الشعار.
