LayoutStudio Extras (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Pages
az: Səhifələr

en: delete
az: sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Weight
az: Çəki

en: Name
az: Ad

en: edit
az: redaktə et

en: Layout
az: Şablon

en: Copyright
az: Müəllif hüququ

en: Path to custom logo
az: Fərdi loqo yolu
